Опитування про проект правопису на сайті Ізборник                                        


Головна сторінка


ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ (PDF, ~1.2M)Кислюк К. В. Історіософія в українській культурі: від концепту до концепції [Текст]: моногр. / К. В. Кислюк. — Х.: ХДАК, 2008. — 288 с.
ISBN 978–966–404–648–7


У монографії запропоновано авторську концепцію української історіософії як переважного способу історико-пізнавальної діяльності в Україні. У широкому культурологічному контексті визначаються типологічні ознаки, основні формоутворення, етапи розвитку історіософії як знання про самобутність та самостійність українського народу, його держави, культури, Церкви, встановлюється співвимірність української історіософії із західноєвропейською філософією історії та національно-культурною пам’яттю.

Монографія призначена дослідникам у галузі культурології, філософії, історії, українознавства, викладачам і всім, хто цікавиться духовними феноменами вітчизняної культури.
Опитування сайту «Ізборник»:

Веб-опитування про проект правопису:   Українська національна комісія з питань правопису підготувала проект нової редакції Українського правопису, громадське обговорення якого триватиме до 15 вересня 2018 року. На розгляд громадськості були винесені нові правила передачі деяких власних і загальних назв, відмінювання, написання слів з великої букви, правопис іменників з числівником пів та ін. Ваші відповіді допоможуть оцінити суспільне ставлення до чинної мовної норми та запропонованих змін. Опитування )Якщо помітили помилку набору на цiй сторiнцi, видiлiть ціле слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter.