Опитування про проект правопису на сайті Ізборник                                        


Попередня     Головна     Наступна         Розшифрований текст
КАТЕРИНИНСЬКА КОПІЯ кін. XVIII ст.1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17
Катерининська копія „Слова" кінця XVIII ст.

Із віднайденого тексту „Слова о полку Ігоревім" у рукописному збірнику („Хронографі") кінця XV ст. у 1792-1793 рр. було виготовлено рукописну копію для Катерини II. Ця копія зберігалася в гардеробі імператриці й була виявлена та опублікована П.П.Пекарським у 1864 р. З того часу вона пильно досліджувалася й кілька разів перевидавалася (друкованим і фототипічним способом).

Фотокопія Катерининської копії відтворюється за виданням: Екатерининская копия конца XVIII века / Слово о полку Игоре†сына Святославля внука Ольгова. — М., 1954.Попередня     Головна     Наступна         Розшифрований текст


Опитування сайту «Ізборник»:

Веб-опитування про проект правопису:   Українська національна комісія з питань правопису підготувала проект нової редакції Українського правопису, громадське обговорення якого триватиме до 15 вересня 2018 року. На розгляд громадськості були винесені нові правила передачі деяких власних і загальних назв, відмінювання, написання слів з великої букви, правопис іменників з числівником пів та ін. Ваші відповіді допоможуть оцінити суспільне ставлення до чинної мовної норми та запропонованих змін. Опитування )Якщо помітили помилку набору на цiй сторiнцi, видiлiть ціле слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter.