Опитування про проект правопису на сайті Ізборник                                        


[М. Грушевський. Історія України-Руси. Том I. Розділ I.]

Попередня     ТОМ I     Наступна

ТОМ I

Розділ I. Вступні замітки

Термінологія, українське імя, затемненнє понятія української національності, звичайна історична схема, спори про самостійність.


Нинішня українська територія і чисельність українського народу, еволюція української народности, фізичні прикмети території і вплив їх на кольонізацію; хвилювання кольонізації, їх значеннє в еволюції українського житя, формуваннє українського етнічного типу, доля народности.


Основні принціпи дослїду української історії — державність і недержавність, перевага внутрішньої історії над зверхнею, відносини ґльотики й архіолоґії до історії, початок історичного житя, подїл на періоди, загальний проспект працї.Попередня     ТОМ I     Наступна

[М. Грушевський. Історія України-Руси. Том I. Розділ I.]


Опитування сайту «Ізборник»:

Веб-опитування про проект правопису:   Українська національна комісія з питань правопису підготувала проект нової редакції Українського правопису, громадське обговорення якого триватиме до 15 вересня 2018 року. На розгляд громадськості були винесені нові правила передачі деяких власних і загальних назв, відмінювання, написання слів з великої букви, правопис іменників з числівником пів та ін. Ваші відповіді допоможуть оцінити суспільне ставлення до чинної мовної норми та запропонованих змін. Опитування )Якщо помітили помилку набору на цiй сторiнцi, видiлiть ціле слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter.